Академия восточного танца и Центр развития Женщины АЭНА

Щастя – бути жінкою…


(Інтерв’ю з керівництвом ТОЦ «АЭНА» – 2010 рік.  Бере інтерв’ю Г. Андрусенко»)

Щастя – бути жінкою…  

Нікому не секрет, що в наш час роль жінки  у суспільстві змінилась. Все стало, так би мовити, „ з ніг на голову”. З жіночних, тендітних, беззахисних ми перетворились на „універсальних солдатів”. Ми завжди і у всьому намагаємося крокувати поруч з  чоловіками, а за часто – й попереду. Забуваючи при цьому, що ми в першу чергу – жінки…
          Саме тому ми повинні зараз віднайти в своєму житті те, що нагадає нам про нашу сутність,  про нашу жіночність. Адже наше святе призначення – бути жінкою. Допомогти нам в цьому допоможе танець живота.
          Східний танець (танець живота) – це чарівна сила краси жіночого тіла і душі, одне з найбільш заворожуючих видовищ, яке поєднує ритміку і пластику, грацію та відвертість.
          У чому ж секрет східного танцю? Що треба для того, щоб його освоїти? І, взагалі, кому і для чого це потрібно? З цими питаннями я вирішила звернутися до керівництва Харківського Танцювально-оздоровчого центру „АЭНА” (він знаходиться на вул. Гоголя, 7) Євсєєвої Ірини Миколаївни. Наводжу подробиці нашої бесіди:
          – Доброго дня! Скажіть, будь-ласка, що являє собою Танцювально-оздоровчий центр „АЕНА” і яка була мета його створення?
          – Танцювально-оздоровчий центр „АЕНА” – це унікальна, єдина в Харкові школа східного танцю, в якій іде навчання за  авторською методикою, єдиною запатентованою в Україні. Метою створення даного центру було бажання донести до жінок, що бути красивою, здоровою і щасливою можна без тривалих виснажливих тренувань та дієт.
          – Як давно існує ТОЦ „АЕНА”?
          – Танцювально-оздоровчий центр „АЕНА” ми відкрили у вересні 2006 року, заздалегідь розробивши спеціальну методику навчання танцю живота, яка дозволяє танцювати, а не вдавати, імітувати танець.
          – Що пропонує на даний момент нам „АЕНА”?
          – Центр  „АЕНА” пропонує навчання в групах танцю живота за авторською методикою, в групах фитнес-белліданс (танець живота в форматі фитнес-тренувань з акцентом на фізичне навантаження), а також в групах оздоровчої гімнастики „Слов’янська здрава”.
          – Чи великий відсоток жінок, які приходять до Вас, дійсно починають танцювати?
          – 98% наших учениць оволодівають технікою правильного виконання танцю живота незалежно від віку. Учениці центру приймають участь в різноманітних конкурсах та фестивалях зі східного танцю та займають на них призові місця.
          Одна з важливих особливостей нашого центру – індивідуальний підхід до кожної з учениць. Ми не поділяємо їх на „гарних” і „поганих”, не ставимо нікого в приклад. Кожна з них – індивідуальна особистість, іншої такої немає й не може бути. Наша задача – розкрити в танці сильні сторони кожної учениці і нівелювати слабкі.
          І ще раз наголошуємо – абсолютно всі учениці нашого центру мають змогу виходу на професійну сцену. А це також дуже важливо!
          – Термін „танець живота” для багатьох „непосвячених” є свого роду покритим таємницею. Як ви можете розкрити це поняття?
          – Танець живота – це таємниця тисячоліть, жіночності і краси, гри душі і тіла. Цю таємницю знали Цариця Мавська і Клеопатра, Таїс Афінська, Мата Харі і АйседораД ункан. Вони знали, як розкрити себе, як зваблювати чоловіків одним поглядом, жестом, рухом тіла. Ці рухи природні для кожної жінки. Це танець життя. Танець живота.
          – Ви також проводите курси гармонічного розвитку і становлення жінки. Розкажіть, будь-ласка, що це таке і для чого це потрібно?
          – Ви ніколи не помічали, що бувають жінки, зовні не красуні, так собі, звичайні, але вони йдуть – і всі навколо замирають, розкривши роти? Від них іде надзвичайна сила, яка здатна підкорити собі весь світ. Ви дивитесь і не можете зрозуміти – а в чому ж секрет? Чому саме в неї все виходить саме так, як хоче вона?
          Відповідь проста. Вона – Жінка з великої літери, вона володіє певними навиками і методами, які підкорюють все навколо її бажанням.
          Але чому у інших немає не лише щастя, але й здоров’я, впевненості в собі? Тому, що сучасні жінки втратили споконвічні знання своїх предків, які допомагали почувати себе гармонічною Жінкою, щасливою Дружиною, радісною Матір’ю, Богинею.
          Наші навчальні методики базуються на стародавніх знаннях, які були ще за часів слов’янського язичництва. Більше десяти років ми ретельно збирали, вивчали і систематизували ці секрети, втіливши їх в програмах гімнастики „Слов’янська здрава” і курсів гармонічного розвитку і становлення жінки.
          Ці курси включають наступні напрями:
–    „Щаслива жінка – мудра жінка”,
–    „Гармонізація відносин між чоловіком і жінкою”,
–    „Біоенергетика тіла”,
–    „Символіка”,
–    „Ароматерапія”,
–    „Дорогоцінне каміння”,
–    „Я – майбутня мама”.
– Дуже дякую вам! Щоб Ви побажали нашим читачкам?
          – Подаруйте собі радість бути справжньою жінкою! Віднайдіть, зрозумійте, відчуйте себе! Приходьте до нас – ми Вам можемо в цьому допомогти!
          Живіть у гармонії з оточуючою Вас природою, прислухайтесь до себе! І – будьте щасливими!

 

Это классно